NOVINKY

12. 9. 2008
Vánoční dárky na Sprocketu
Zkuste štěstí a vyhrajte od IDEA Games pět jejích titulů, včetně Fish Fillets 2. Hrajte na stránce Sprocketu.
13. 3. 2008
Fish Fillets 2 Editor je tu!

Rok po vydání skvělé logické hry Fish Fillets 2 byl pro fanoušky uvolněn editor místností a kampaní, který je ke stažení na stránkách http://editor.fish-fillets.com.

Máte Fish Fillets 2 již dohrané a čekáte na další výzvy? Myslíte si, že dokážete vymyslet lepší hádanky a místnosti než tvůrci hry? Nebo si chcete prostě užít trochu zábavy s touto skvělou hrou? Pokud ano, přišla vaše chvíle. Rok po vydání logické puzzle hry Fish Fillets 2 se totiž autoři rozhodli uvolnit editor, který vám umožní vytvořit si vlastní místnosti, nebo rovnou kompletní kampaně!

5. 6. 2007
Nový vzhled fóra

Oficiální fórum Rybiček obléklo nový kabát, který odpovídá grafickému ladění hry i tohoto webu. Podívejte se sami!

3. 5. 2007
První anglická recenze!

Americký server The Foxhole uveřejnil recenzi na Fish Fillets 2. Hra si odnesla krásné hodnocení 4,5/5!

24. 4. 2007
Rozhovor s výhercem

Hráč KR, který jako první prošel všech 112 místností a získal všech 80 hvězdiček a tak vyhrál naši soutěž o Nintendo Wii, nám u příležitosti přebrání své ceny poskytl rozhovor nejen o tom, jak hrál Fish Fillets 2. Rozhovor najdete ZDE.

29. 3. 2007
Patch pro Fish Fillets 2

Na některých kartách řady GF 8800 se projevily problémy s padáním Rybiček při přepnutí do fullscreen módu, v němž se také hra automaticky po instalaci spouští. Následující patch tento problém opravuje.

Patch rovněž opravuje chybu, kvůli níž docházelo k pádu hry po zamítnutí výsledků serverem při jejich automatickém uploadu.

26. 3. 2007
Je tu Fish Fillets 2 trailer!

Dnes jsme vypustili nový trailer na Rybičky, který si můžete stáhnout v sekci Ke stažení!

19. 3. 2007
Vítěz soutěže o Wii je již znám!

Včera ve 12:17 padla nejvyšší meta - hráč KR dokončil všech 112 místností a získal všech 80 hvězdiček, a s velkým náskokem před ostatními soutěžícími vyhrál.
Za zkratkou KR se skrývá Karel Rouč, 29 letý správce IT z Ústí nad Labem, který hru dohrál během necelých dvou týdnů s pomocí svého bratra Michala, 23 letého studenta.
Oběma gratulujeme, a smekáme klobouk.

15. 3. 2007
České fórum Rybiček

Oficiální fórum Fish Fillets 2 prodělalo v posledních dnech několik změn, z nichž tou pro hráče nejzásadnější je zřízení českého sub-fóra, kde si můžete o Rybičkách popovídat ve své rodné řeči - a případně v ní i dostat od tvůrců hry odpovědi na své dotazy.

13. 3. 2007
První zahraniční recenze - Sector.sk!

Roztomilé rybičky, ktoré sa musia vysporiadať s množstvom logických problémov, sú späť. Pozývame vás spoločne s nimi absolvovať nové dobrodružstvá, kde sa vám bude, ako sa hovorí, z kečky pariť.

Sector.sk